Pedagógus fogadóórák időpontjai 2011-2012

1. Ardai Sándor     Hétfő 3. óra

2. Árpád Zoltánné     Kedd 4.óra

3. Barnáné Lakatos Ilona     Csütörtök 5. óra

4. Barta László     Hétfő 2. óra

5. Bányai Ottó     Kedd 4. óra

6. Bíró Beáta     Hétfő 3. óra

7. Berényi Attila     Szerda 4. óra

8. Berényi Attiláné     Hétfő 3. óra

9. Dr. Berke Imre     Péntek 10:35-10:55

10. Berkéné dr. Sajti Ilona     Kedd 5.óra

11. Bokorné Kovács Anikó     Csütörtök 5. óra

12. Bondár Imre     Kedd 4. óra

13. Bondárné Mikola Marianna     Csütörtök 2. óra

14. Borbíróné Komócsin Julianna     Hétfő 3.óra

15. Czeglédi Anita     Csütörtök 5.óra

16. Czeglédi Ildikó     Szerda 2. óra

17. Cseke Lászlóné     Szerda 3. óra

18. Dr. Tabiné Lehotai Klára     Péntek 1. óra

19. Farkas Ilona     Péntek 4. óra

20. Fábián Laura     Csütörtök 2. óra

21. Fehér Gábor     Kedd 2. óra

22. Gönczy Zsolt     Hétfő 4. óra

23. Gyarmat Zsolt     Hétfő 3.óra

24. Hegyesi Sándor     Csütörtök 1.-5 óra

25. Hegyesiné Fekete Borbála     Hétfő 2.óra

26. Hrivnák Hajnalka     Kedd 4.óra

27. Kardos József "A" héten     Csütörtök 6. óra

28. Kardos József "B" héten     Kedd 3. óra

29. Kati Imre     Kedd 7.óra

30. Kiss Katalin     Szerda 2.óra

31. Kovács Sándorné     Szerda 1.óra

32. Kurpé Ildikó     Hétfő 3. óra

33. Lengyel József     Péntek 2. óra

34. Nagy Angelika     Péntek 2. óra

35. Nagy Beáta     Kedd 2.óra

36. Nagyné Dénes Mária     Szerda 2. óra

37. Pál Csaba     Csütörtök 4. óra

38. Pap Imre     Hétfő 5.óra

39. Patakiné Garzó Tünde     Szerda 3. óra

40. Rudokász Diána     Hétfő-Kedd 7:30-8:00

41. Sándor Erika     Hétfő 3. óra

42. Simon Csaba     Kedd 1. óra

43. Simonné Szabó Andrea     Hétfő 5. óra

44. Somogyiné Ambrus Erika     Péntek 5. óra

45. Suhair Aziz     Hétfő 3. óra

46. Szabó Ida     Hétfő 4. óra

47. Szabóné Balogh Enikő     Csütörtök 2. óra

48. Szatmári Erika     Kedd 1. óra

49. Szijjártóné Kurucsó Mária     Kedd 4. óra

50. Szijjártóné Sándor Ágota     Kedd 5. óra

51. Szőke Imre Csaba     Hétfő 3.-5.óra

52. Szöllősi Zsuzsanna     Csütörtök 3. óra

53. Tóth Anita     Péntek 1. óra

54. Tóth Zoltán     Szerda 3. óra

55. Ujfalusi László     Hétfő 14:00-14:45

56. Vas Gábor     Hétfő 3.óra

57. Zádori Edina     Szerda 2. óra

68. Zsadányi Erzsébet     Szerda 4. óra


Csengetési rend:

1. óra 8:00-8:55
2. óra 8:55-9:40
3. óra 9:50-10:35
4. óra 10:55-11:40
5. óra 11:50-12:35
6. óra 12:45-13:30
7. óra 13:40-14:25
8. óra 14:35-15:30