A félévzárás kiemelkedő tanulmányi eredményei



7/C osztály

Kitűnő: Bátor Liza, Kovács Kristóf Lajos, Simon Dávid
Jeles: Csák Dániel István, Kohut Ákos, Sándor Ágota, Sápi Viktória, Sós Vivien

8/C osztály

Kitűnő: Harmati Hedvig
Jeles: Bondár Anna, Csenkei Lilla, Rudokász Tamás, Tóth Imre, Vaszkó Márton

9/A osztály

Az osztály legjobb tanulója: Katona Boglárka Lilla
9/B osztály

Jeles: Borbíró Aletta, Farkas Andrea

9/C osztály

Kitűnő: Bondár Sára
Jeles: Bakucz Pál Nándor, Hajnal Krisztina Réka

9/D osztály

Jeles: Badeeb Leila, Nagy Judit

9/E osztály

Az osztály legjobb tanulója: Kovács Péter

9G/1 osztály

Az osztály legjobb tanulója: Kohanyecz Szilveszter

9G/2 osztály

Az osztály legjobb tanulója: Kitajka Katalin

10/A osztály

Az osztály legjobb tanulói: Földesi Máté, Márkus Péter

10/B/11/D osztály

Jeles: Gurzó Szabina

10/C osztály

Kitűnő: Szijjártó István
Jeles: Csató Krisztina, Marton Roland, Hajdu Mónika, Csák Sára, Radovics Judit, Szujó Dóra, Tóth Bence

10/D osztály

Kitűnő: Gusztafik Dóra Mária
Jeles: Szatmári Erika

10/E osztály

Az osztály legjobb tanulója: Somogyi Zsolt

10/G osztály

Az osztály legjobb tanulója: Kitajka János

11/A osztály

Az osztály legjobb tanulója: Nagy János

11/B osztály

Jeles: Vásárhelyi Nóra

11/C osztály

Kitűnő: Szívós László, Vaszkó Iván,
Jeles: Pákozdi Katalin, Nagy Zoltán, Molnár Gábor, Kovács Dávid, Szabó Kinga

11/E osztály

Az osztály legjobb tanulója: Nyíri Bence Zoltán

11/G osztály

Az osztály legjobb tanulója: Gyányi Nikolett

12/A osztály

Jeles: Skumát Richárd

12/B osztály

Jeles: Dékány Enikő, Turbucz Ágota, Vrancsik Zsófia Rozália, Kurucsó Alexandra

12/C osztály

Kitűnő: Ibos Katlin, Czebe Brigitta, Csikós Nikolett, Gazsó Andrea, Nyárádi Lilla Fruzsina, Oláh Ágnes, Pálfi Gréta, Papp Andrea, Varga Liza
Jeles: Bere Károly, Koós Bernadett, Bacsa Zsanett, Csikós Nándor, Tar Arabella

12/D osztály

Az osztály legjobb tanulói: Balogh Evelin , Bujdosó Dóra

12/E osztály

Az osztály legjobb tanulója: Dobák Sándor

12/G osztály

Az osztály legjobb tanulója: Herbert Norbert

13/D osztály

Jeles: Köleséri Alexandra

13/E osztály

Az osztály legjobb tanulója: Lengyel Ilona

13/G osztály

Az osztály legjobb tanulója: Fazekas József Róbert